Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Українські офіцери – під арештом у Росії

Автор:

|

Жовтень 09, 2017

|

Рубрика:

Українські офіцери – під арештом у Росії

Про це написав 9 жовтня у мережі Facebook речник Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Олег Слободян. Як ми вже повідомляли, ввечері 3 жовтня двоє українських прикордонників, які служили у Сумській області, перестали виходити на зв’язок під час виконання службових обов’язків. Згодом стало відомо, що їх затримали в Росії.

Вже відбувся суд. Українським військовослужбовцям інкримінують незаконний перетин кордону та злісну непокору працівникам правоохоронного органу, відтак дали два місяці арешту. На думку полковника Олега Слободяна, можна не сумніватися, що їх захопили силою. А сам факт, що кілька днів тому до них не пустили нашого консула це підтверджує.

«Швидше за все, що на офіцерів чиниться психологічний тиск і не виключено, що у них на тілі є видимі ознаки фізичної боротьби на кордоні», – твердить речник ДПСУ.

У журналіста Юрія Бутусова є цікава версія – викрадення українців може бути помстою російських спецслужб за те, що у червні бійці 56-ої мотопіхотної бригади затримали у Херсонській області двох військовослужбовців російської ФСБ.

Світлина: Олег Слободян.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply