Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Dec. 10, 2018

Українські офіцери будуть без радянських зірок

Автор:

|

Липень 05, 2016

|

Рубрика:

Українські офіцери будуть без радянських зірок

погони_111zob

Позаштатний радник Президента України Юрій Бірюков 5 липня повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook, що Петро Порошенко затвердив документ з назвою «Предмети однострою та знаки розрізнення Збройних сил України». Нові зразки погонів українських військовослужбовців вже не матимуть нічого спільного з тими, які використовуватися в часи СРСР. А найголовніше, що на них не буде радянських зірочок.

Роботи такого кшталту велися паралельно різними ентузіастами, які прагнули декомунізувати армійську атрибутику в Україні. Над тим варіантом, що потрапив у затверджений документ, працювали понад рік. І нарешті поставлено офіційну крапку. Як обіцяє пан Бірюков, побачити все це вперше «на живо» українці зможуть у День Незалежності.

До слова – уважні читачі, безперечно помітять, що на малюнку з погонами генеральські розпочинаються зображенням з двома квадратиками. Пояснити це не важко. Петро Порошенко раніше заявив, що в українському війську запровадять нове звання – бригадний генерал. Вочевидь, відповідний погон і займе вільне місце.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...