Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Українські можновладці підуть на «Марш рівності»?

Автор:

|

Червень 09, 2018

|

Рубрика:

Українські можновладці підуть на «Марш рівності»?

Принаймні, як повідомляє у суботу, 9 червня, інтернет-видання «Українська правда», можна вважати, що їх туди запрошено. Відома прихильним ставленням до України євродепутатка Ребекка Гармс та понад три десятки її колег написали листа Президенту Петрові Порошенку, українському уряду та депутатам Верховної Ради із закликом підтримати «Марш рівності» у Києві та вжити конкретні кроки для захисту ЛГБТ-спільноти.

Автори звернення відзначають, що одним із основоположних принципів Європейського Союзу є забезпечення рівних прав для всіх, незалежно від їх статі, національності, кольору шкіри або сексуальної орієнтації. Вони також закликали українську владу міцнити прихильність країни до європейського майбутнього і зайнятися незавершеною роботою із забезпечення основних прав ЛГБТ-українців.

Євродепутати наголошують, що рекомендації громадянського суспільства Міністерству охорони здоров’я України про покращення правового визнання та доступу до охорони здоров’я для трансгендерів не були схвалені, а напади на публічні заходи ЛГБТ-спільноти по всій країні тривають.

«Великі зміни часто починаються з символічних жестів. Ми закликаємо українських лідерів і владу приєднатися до своїх громадян на КиївПрайд 17 червня. Зробіть історичний крок і будьте у першому ряду у той час, як українці йдуть назустріч сильній, різноманітній і рівноправній демократії в нашій європейській сім’ї», – наголошено у листі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply