Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

Українські красуні у погонах

Автор:

|

Жовтень 13, 2016

|

Рубрика:

Українські красуні у погонах

1013___08-1

Прес-центр штабу АТО повідомив 13 жовтня, що у Старобільському районному Будинку культури Луганської області відбувся конкурс краси серед представниць чарівної статі – військовослужбовців та правоохоронців. У ньому взяли участь 8 дівчат, які носять погони різних силових відомств України. Суперництво точилося у п’ятьох номінаціях: візитна картка, глянець моєї мрії, кулінарне змагання — «смаковита феєрія», конкурс талантів, дефіле у вечірніх сукнях.

Збройні Сили України представляла учасник антитерористичної операції, військовослужбовець з оперативного командування «Захід» старший солдат Олеся Воробей. Ось що вона розповіла про себе: «Родом я з Рівненщини. До армії пішла добровільно одразу ж після школи, адже прагнула особливого та яскравого життя. Зараз заочно навчаюся в одному з вишів Києва. У вільний час займаюся художнім вишиванням».

Журі конкурсу опинилося перед нездоланною проблемою, коли довелося назвати королеву краси. І врешті прийняли соломонове рішення – переможницями оголосити всіх учасниць. Їм вручили письмові подяки та цінні подарунки.


1013___08-2

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply