Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Українські клопоти з російськими виборами

Автор:

|

Вересень 18, 2016

|

Рубрика:

Українські клопоти з російськими виборами

03_0918-3

У неділю, 18 вересня, в анексованому Криму таки відкрилося понад тисячу виборчих дільниць. За офіційними даними в Криму зареєстровано майже півтора мільйона виборців, окрім того, в Севастополі – триста з лишком тисяч. Подаємо ці цифри для майбутнього порівняння з реальними  числом тих кримчан, які виявлять цікавість до чужої Держдуми. Триває голосування і в посольстві Російської Федерації в Києві та консульствах у Харкові, Одесі та Львові.

У столиці України, як і очікувалося, проти проведення виборів до російської Держдуми організовано акцію протесту. Вже сталися сутички між її учасниками і правоохоронцями.

Протестувальники намагаються блокують прохід до дільниці. Охорону дипломатичної установи здійснюють близько 300 працівників служб правопорядку. Російська пропаганда вже смакує епізод, в якому побили громадянина Росії, що прийшов проголосувати. Журналісти на місці подій, впізнали поміж найбільш активних учасників акції функціонерів «Націонал-патріотичного руху України» та «Свободи». Мабуть, вони не встигли прочитати те, що написав того дня у мережі Facebook помічник міністра внутрішній справ України Зорян Шкіряк. Його заяву деякі засоби масової інформації назвали жорсткою. Пропонуємо нашим читачам самостійно зробити висновки про коректність тону та об’єктивність оцінок за поданими нижче цитатами.

«Для ідіотів нагадую. Посольство і консульство будь-якої країни – це недоторкана територія! Крапка! Є норми міжнародного права та дипломатії котрі не обговорюються! Це аксіома! «Салютували» в масках під посольством – це не патріотизм, це ідіотизм!»

«І не забудьте, що в РФ також є посольство і низка консульств України. І там російські фашисти можуть здійснити симетричні дії, ще агресивніші, але вже по відношенню до наших. Це означає небезпеку для громадян України. Думайте головою!»

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...