Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Українські гроші у фонді Дональда Трампа

Автор:

|

Квітень 10, 2018

|

Рубрика:

Українські гроші у фонді Дональда Трампа

Про те, звідки вони могли там взятися, у вівторок, 10 квітня, розповідає інтернет-видання «Українська правда». При цьому наводить з респектабельної газети «The New York Times» ось таку цитату: «У цьому році слідчі зажадали від компанії Trump Organization масив документів про бізнес з іноземними громадянами. У відповідь компанія передала документи про пожертвування в розмірі 150 тисяч доларів, яке український мільярдер Віктор Пінчук зробив у вересні 2015 року фонду Дональда Трампа в обмін на 20-хвилинний виступ Трампа через відеозв’язок на конференції в Києві».

Тут йдеться про розслідування, яке здійснює у США спеціальний прокурор Роберт Мюллер у справі можливого втручання Росії в американські вибори. Як твердять, згадане пожертвування було внесене на вимогу особистого юриста Дональда Трампа Майкла Коена, у якого, як повідомлялося раніше, проведено обшуки. А ще внесок Віктора Пінчука викликає особливий інтерес тому, що здійснений іноземцем під час виборчої кампанії.

На традиційній конференції «Ялтинська європейська стратегія», яку фінансує Віктор Пінчук, тоді справді транслювався виступ Дональда Трампа. Зокрема, у тексті містилася критика політики тодішнього президента Барака Обами щодо погіршення відносин між Сполученими Штатами і Росією в зв’язку з вторгненнями останньої в Україну.

Нагадаємо, що Ялтинську конференцію після анексії Росією Криму в 2014 році перенесено до Києва.

Світлина: Віктор Пінчук.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply