Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 17, 2019

Українські гармаші до бою готові

Автор:

|

Листопад 03, 2017

|

Рубрика:

Українські гармаші до бою готові

Щорічно 3 листопада у нашій державі відзначається День ракетних військ і артилерії. І хоча нині, за Мінськими угодами, потужні гармати на Донбасі перебувають у визначених районах відведення, українські артилеристи готові у будь яку мить швидко повернутися на передову, щоб дати відсіч ворогові. А така потреба не виключена, судячи з того, як поводять себе російсько-окупаційні війська. Тому підрозділи артилерії ретельно займаються бойовою підготовкою, шліфують свою майстерність.

Прес-центр штабу АТО розповідає на своїй facebook-сторінці про гаубичну батарею під командуванням капітана Георгія. Вона сформована взимку 2014-го року. Перший бойовий досвід отримала в районі Красногорівки. Боронили хлопці й Донецький аеропорт. І навіть довід швидкого повернення на бойові позиції у підрозділу вже є. Влітку 2015-го, коли почалося відведення важкої артилерії, ворог вирішив скористатись послабленням вогневої міці наших військ у районі Мар’їнки. Терористи атакували великими силами, застосовуючи артилерію. Тоді батарея блискавично виконала маневр і придушила вогнем наступ окупантів.

Втім, у зведенні прес-центру штабу АТО, оприлюдненому 3 листопада, не міститься згадок про застосування промосковськими бандформуваннями великих калібрів минулої доби. Українські позиції обстріляно 16 разів з піхотного озброєння. На що бойовики 13 разів отримували вогонь у відповідь. Під час бойових дій один наш військовослужбовець отримав поранення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...