Українські футболісти гратимуть у фіналі

|

Вересень 15, 2016

|

02_0915-1

Коли в Україні вже була глибока ніч 15 вересня, у бразильському Ріо-де-Жанейро завершився 7-ий змагальний день Паралімпіади-2016. Українська команда поповнила свою скарбничку ще дев’ятьма медалями. Шість з них здобули плавці. Своєю чергою у басейні було аж три чемпіонські фініші. Анна Стеценко показала найкращий результат на 50-метрівці вільним стилем, а Сергій Кліпперт – на стометрівці на спині. Окрім того, Олександр Комаров, Максим Крипак, Богдан Гриненко та Денис Дубров випередили усіх суперників в естафеті  4 по 100 метрів вільним стилем. Срібні медалі вибороли Ярина Матло (100 метрів на спині) та Марія Лафіна (50 метрів брасом). А Олександр Мащенко був третім на дистанції 100 метрів батерфляєм.

Є наші лауреати і в інших видах спорту. Єгор Дементьєв став паралімпійським чемпіоном у шосейній велогонці з роздільним стартом. Бронзові медалі отримали за успішні виступи легкоатлетка Зоя Овсій (метання диска) та стрілець Олексій Денисюк (довільний пістолет на дистанції 50 метрів).

І ще одна добра новина. Збірна України з футболу (ДЦП) вийшла до фіналу, впевнено перемігши з рахунком 4:0 збірну Нідерландів.

За три дні до завершення змагань збірна України продовжує наймати третє місце у загальнокомандному заліку, маючи в активі 81 медаль – 31 золоту, 23 срібних і 27 бронзових.