Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Українські бійці поспішили на допомогу

Автор:

|

Лютий 19, 2017

|

Рубрика:

Українські бійці поспішили на допомогу

Як ми уже повідомляли, позавчора,  17 лютого, російські окупанти завдали варварського артилерійського удару по житлових будинках села Трудівського. Мирні оселі зазнали значних руйнувань. В особливо скрутній ситуації опинилися літні люди. Саме на допомогу до них у першу чергу поспішили військовослужбовці Збройних Сил України. На перший порах головне – накрити продірявлені дахи та привести до ладу вибиті вікна.

А загалом минула доба у зоні бойових дій була дуже напруженою. Зведення прес-центру штабу АТО, оприлюднене 19 лютого, повідомляє про 105 обстрілів. Шестеро українських армійців зазнали поранень, трьох травмовано.

На Донецькому напрямку під вогнем контрольованих російською владою бандформувань опинилося 11 населених пунктів. Терористи застосовували тут міномети,  122-міліметрові гармати, озброєння бойових машин піхоти (БМП). Діяв ворожий снайпер. А поблизу Авдіївки навіть довелося вступати з супротивником у бойове зіткнення. Шаленів ворог і на Маріупольському напрямку. Тут обстріляно десять населених пунктів – з гармат, мінометів, БМП. А Водяне терористи накрили тридцятьма снарядами з реактивної системи залпового вогню БМ-21 «Град». На Луганському напрямку загарбники застосовували міномети, гранатомети та протитанкові ракетні комплекси.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply