Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 5, 2019

Українське військо отримало нову зброю

Автор:

|

Серпень 29, 2017

|

Рубрика:

Українське військо отримало нову зброю

І вона вітчизняного виробництва! Як повідомив 29 серпня сайт Державного концерну «Укроборонпром», Збройні сили України прийняли на озброєння легкий переносний ракетний комплекс «Корсар». Його розробило Державне Київське конструкторське бюро «Луч», що входить до складу «Укроборонпрому».

«Корсар» здатен вражати цілі на дистанції 2,5 кілометра. А це рівно стільки, скільки й у знаменитого американського FGM-148 Javelin. Наведення української ракети здійснюється за лазерним променем. Відбувається воно у режимі низькоенергетичного рівня випромінювання, що допомагає приховати канал управління.

Під час заводських та державних випробувань «Корсар» підтвердив свої високі характеристики. Однією із головних особливостей нового комплексу є достатньо компактні габарити. Вони дозволяють переносити його та стріляти «з плеча». Хоча у комплекті передбачено спеціальну станину для використання на заздалегідь підготовлених позиціях. Сама ракета оснащена тандемною кумулятивною бойовою частиною, що призначена для ураження сучасних панцерних нерухомих і рухомих об’єктів, а також завислих вертольотів.

Сьогодні вже можна відкрити таємницю – конструкторське бюро достроково виготовило та поставило до Збройних Сил України понад 50 ракет до «Корсару» разом із визначеною замовником кількістю пускових установок.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply