Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Dec. 10, 2018

Українець з позивним «Сепар»

Автор:

|

Вересень 18, 2016

|

Рубрика:

Українець з позивним «Сепар»

01_0918-22

Зведення прес-центру штабу АТО станом 18 вересня інформує, що минулої доби на Донбасі контрольовані російською владою бандформування відкривали вогонь 26 разів. Це дещо менше, ніж у попередні дні. Однак надто багато як на оголошений у Мінську і продубльований 15 вересня самими бойовиками режим тиші. Тим паче, що окрім давно вже звичних стрілецької зброї, гранатометів та кулеметів, ворог з мінометів 120-го калібру обстріляв Авдіївку, Нижнє Лозове – з міномету 82-го калібру та зенітної установки, а Талаківку – з озброєння бойових машин піхоти. У небі після нетривалої перерви знову закружляли безпілотні літальні апарати. Їж зафіксовано аж 6.

На сторінці прес-центру штабу АТО у мережі Facebook вміщено розповідь про добре відоме всій Україні селище Станиця Луганська. Два роки тому тут точилися запеклі бої, окупантів наші військовики вигнали і зайняли оборону вздовж річки Сіверський Донець. Тримають її підрозділи однієї із гвардійських механізованих бригад, що прибули з Одещини. Служить там і боєць з незрозумілим на перший погляд позивним – «Сепар». Ось як він це пояснив: «Я сам шахтар із Лисичанська, а такий позивний мені дали ще в навчальному центрі. Мені він подобається, та і хай противник про це знає. За посадою я стрілець-санітар, а на війні довелося бути кулеметником, гранатометником та навіть механіком-водієм. Знаю все, і в боях бував не раз. На ту сторону перейшло багато моїх колишніх друзів та товаришів. А я – громадянин України, і як справжній чоловік пішов захищати Батьківщину від кремлівських загарбників!

На світлинах: вгорі – обличчя бійців, що на передовій, з мотивів безпеки фотографувати не рекомендовано, внизу – такі таблички часто можна побачити Станиці Луганській.

01_0918-3

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...