Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 24, 2019

Україна зазнала хакерської атаки

Автор:

|

Червень 27, 2017

|

Рубрика:

Україна зазнала хакерської атаки

У вівторок, 27 червня, комп’ютерні системи низки життєво важливих організацій та компаній атаковано масовим інтернет-вірусом. У тому числі постраждали й фінансові установи.

Зокрема, сайт «Ощадбанку», інформує: «Банк перепрошує за незручності, що виникли внаслідок форс-мажорних подій і гарантує конфіденційність та збереження даних клієнтів. Клієнти Ощадбанку наразі можуть скористатися банкоматами інших банківських установ, для клієнтів-пенсіонерів ця послуга є безкоштовною». Інтернет-видання «Економічна правда» повідомляє про збої у роботі мереж «Київенерго» та «Укренерго», а також операторів зв’язку. Не працює офіційний сайт «Укрпошти». Про те, що тимчасово не може обслуговувати клієнтів, «Нова пошта» повідомила через мережу Facebook. Факт атаки підтвердили й у прес-службі «Укртелекому», додавши, що йдеться вірус-шифрувальник. Генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін на своїй facebook-сторінці повідомив про «спам-атаку», а на офіційному сайті аеропорту виставлено повідомлення про тимчасову недоступність розкладу рейсів.

Є інформація про атаки з Міністерства інфраструктури, мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр», низки банків та паливних компаній. Лише прес-служба Укрзалізниці повідомила, що «фахівці працюють згідно інструкцій».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...