Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 18, 2019

Україна залишається лідером корумпованості

Автор:

|

Грудень 07, 2016

|

Рубрика:

Україна залишається лідером корумпованості

1207___03-1

Європейська рахункова палата у середу, 7 грудня, оприлюднила звіт аудиторів, висновки якого є дуже прикрими для нашої держави. Досить процитувати хоча б цей: «Не зважаючи на зусилля з реформування, Україна досі сприймається як найбільш корумпована країна в Європі».

Серйозну стурбованість викликає той факт, що експерти висловили сумнів у ефективності масштабної фінансової допомоги, яка була ініційована дев’ять років тому. Вона в Україні наразі малоефективна, що ставить під питання усю програму допомоги. У звіті згадано оперативне реагування Євросоюзу (ЄС) на кризу в Україні в 2014 році. Тоді було надано 11,2 мільярда євро (приблизно $12 млрд) допомоги з виплатою впродовж семи років. І це відбулося на умовах довіри, без попереднього узгодження стратегії використання коштів. Автори звіту констатують, що після подій на Майдані був зафіксований прогрес, однак результати пакета допомоги залишаються нестійкими. За ще одним висновком, боротьба з корупцією гальмується, бо система кримінального переслідування не має достатньої незалежності, натомість олігархи здійснюють вплив на політичні партії.

Рахункова палата ЄС – орган, який контролює формування та використання коштів, які формуються за рахунок податкових платежів у спільноті.

На світлині: Європейська рахункова палата

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...