Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 16, 2019

Україна вже має свій «План Маршалла»

Автор:

|

Березень 31, 2017

|

Рубрика:

Україна вже має свій «План Маршалла»

На Конгресі Європейської народної партії (ЄНП), який  вчора завершився на Мальті, прийнято рішення про розробку довгострокового плану допомоги Україні. Оприлюднили його у п’ятницю, 31 березня. І першим цю новину повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook Президент України Петро Порошенко: «Чудова звістка з Мальти за результатами мого візиту для участі в Конгресі Європейської народної партії. Щиро дякую родині ЄНП за схвалення за ініціативою наших литовських партнерів дуже важливої Резолюції про розробку довгострокового плану підтримки України, так званого «Плану Маршалла для України»!»

Глава держави назвав цей документ визнанням європейської перспективи України і демонстрацією готовності у конкретний спосіб їй допомогти. А ще написав, що з нетерпінням очікує подальших конкретних кроків європейських партнерів і готовий обговорити це питання під час наступних контактів з лідерами інституцій та держав-членів Євросоюзу.

Для довідки: «План Маршалла» (англ. European Recovery Program, Marshall Plan) –  програма економічної допомоги Європі після Другої світової війни, запропонована 1947 року тодішнім Держсекретарем США Джорджем К. Маршаллом.

На світлині: Федеральний канцлер Німеччини Анґела Меркель і Президент України Петро Порошенко спілкуються в кулуарах Конгресу Європейської народної партії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...