Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 23, 2017

Україна вступає у безвізовий режим

Автор:

|

Червень 10, 2017

|

Рубрика:

Україна вступає у безвізовий режим

У суботу, 10 червня, у Києві відбулася низка заходів, присвячених завтрашньому запровадженню візової лібералізації для громадян України. Зокрема, Президент Петро Порошенко та Глава Представництва Європейського Союзу (ЄС) в Україні Хьюґ Мінгареллі запустили символічний «таймер безвізу».

Говорячи про початок дії безвізового режиму Глава держави наголосив: «Це буде остаточне «прощавай» російській імперії і слова «back in the USSR» ми будемо чути лише слухаючи Beatles і ніколи більше не повернемося в Радянський Союз тому, що ми – горда і вільна демократична нація, повертаємося до родини європейських народів».

А ввечері цього ж дня на Європейській площі у Києві відбувся урочистий концерт. Звертаючись до присутніх, Петро Порошенко привітав українців із запровадженням безвізового режиму з ЄС та промовив такі слова: «От нам, браття-українці, й усміхнулась доля, про яку мріяло і боролося не одне покоління наших предків».

Президент України повідомив також, що розпочато перемовини про скасування плати за роумінг для українців на території Європейського Союзу.

About Author

news

Loading...