Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

Україна вступає у безвізовий режим

Автор:

|

Червень 10, 2017

|

Рубрика:

Україна вступає у безвізовий режим

У суботу, 10 червня, у Києві відбулася низка заходів, присвячених завтрашньому запровадженню візової лібералізації для громадян України. Зокрема, Президент Петро Порошенко та Глава Представництва Європейського Союзу (ЄС) в Україні Хьюґ Мінгареллі запустили символічний «таймер безвізу».

Говорячи про початок дії безвізового режиму Глава держави наголосив: «Це буде остаточне «прощавай» російській імперії і слова «back in the USSR» ми будемо чути лише слухаючи Beatles і ніколи більше не повернемося в Радянський Союз тому, що ми – горда і вільна демократична нація, повертаємося до родини європейських народів».

А ввечері цього ж дня на Європейській площі у Києві відбувся урочистий концерт. Звертаючись до присутніх, Петро Порошенко привітав українців із запровадженням безвізового режиму з ЄС та промовив такі слова: «От нам, браття-українці, й усміхнулась доля, про яку мріяло і боролося не одне покоління наших предків».

Президент України повідомив також, що розпочато перемовини про скасування плати за роумінг для українців на території Європейського Союзу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply