Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Україна – велика спортивна держава!

Автор:

|

Вересень 19, 2016

|

Рубрика:

Україна – велика спортивна держава!

02_0920-3

Через різницю в часі між Ріо-де-Жанейро та Києвом, остаточно узагальнити всю інформацію про завершення Паралімпіда-2016 ми змогли лише у понеділок, 19 вересня. Тоді й зітхнули з полегшенням, адже головна інтрига була пов’язана з тим, яке ж підсумкове місце матиме Україна поміж усіх країн-учасниць. Бо в останній змагальний день українці не виступали. Довелося лише чекати, чого досягнуть наші найближчі конкуренти. Тепер можемо зітхнути з полегшення і гордо підвести голову. У медальному заліку збірна України залишилася на третьому місці після Китаю та Великої Британії. Загалом наші спортсмени здобули 117 медалей (41 золоту, 37 срібних, 39 бронзових). І це найбільший успіх в усій історії виступів української збірної на Паралімпійських Іграх. Команда США в завершальний день не зуміла надолужити відставання і фінішувала четвертою з показником у 115 медалей.

Синьо-жовтий прапор на параді закриття Ігор ніс футболіст Тарас Дутко, для якого це була вже п’ята Паралімпіада. А Міністерство молоді та спорту України пообіцяло оперативно виплатити належні нашим спортивним героям премії. У день повернення на Батьківщину кожен, хто здобув право на призові кошти, може йти до найближчого банкомату. З сум таємниць не робили. Їх оприлюднено 19 вересня на урядовому порталі: за І місце – до $40 тисяч, за ІІ місце – до $26 тисяч, за ІІІ місце – до $18 тисяч. Не уточнили лише, що означає оте «до».

На світлинах: вгорі – збірна України з футболу після вручення золотих медалей, внизу – один епізод з церемонії урочистого закриття Паралімпіади в Ріо.

02_0920-2

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...