Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 18, 2018

Україна поміж останніх у рейтингу миру

Автор:

|

Червень 08, 2016

|

Рубрика:

Україна поміж останніх у рейтингу миру

Україна-мир

У середу, 8 червня оприлюднено глобальний звіт щодо безпеки (Global Peace Index), який підготували дослідники австралійського Інституту економіки та миру. Україна у цьому документі перебуває на 156 місці з 163 країн, дані з яких брали до уваги автори. Гірше, ніж в Україні, становище з миром лише в Центральноафриканській Республіці, Ємені, Сомалі, Афганістані, Іраку, Південному Судані, а останнє місце в рейтингу посідає Сирія. Перед Україною опинилися Судан, Лівія та Пакистан. Державами з найкращим індексом миру названі Ісландія, Данія, Австрія, Нова Зеландія та Португалія. Німеччина посідає 16 місце.

Крім того, згідно з даними звіту, Україна опинилася на другому місці серед країн, у яких ситуація з миром протягом останнього року погіршилася найбільше. Першість у цьому списку займає Ємен, а після України розташовані Туреччина, Лівія та Бахрейн. У загальному рейтингу Україна опустилася на чотири позиції.

Щорічний індекс миру визначається за 23-ма показниками, зокрема за випадками насильницьких злочинів, рівнем мілітаризації країни та імпорту зброї.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...