Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Україна готова виконати Рамкове рішення

Автор:

|

Вересень 28, 2016

|

Рубрика:

Україна готова виконати Рамкове рішення

 

05_0928-1

На facebook-сторінці прес-центру штабу АТО 28 вересня оприлюднено повідомлення, що військовослужбовці української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) провели рекогносцировку в районах, визначених Рамковою угодою Тристоронньої контактної групи про відведення сил і засобів. Це зроблено з метою визначення можливих місць розгортання спостережних пунктів для спостерігачів СЦКК та Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Адже, вочевидь, ОБСЄ має відігравати ключову роль у процесі моніторингу та верифікації процесу. Наразі триває узгодження окремих технічних питань.

Українська сторона СЦКК доповідає, що готова до виконання Рамкового рішення. Вже здійснено перерозподіл особового складу та автомобільної техніки. Опрацьовані питання взаємодії та зв’язку із спостерігачами ОБСЄ для оперативного вирішення питань.

Для довідки. СЦКК – група з контролю за дотриманням Мінського протоколу, до якої входять представники української та російської сторін, а також так званих «ДНР» і «ЛНР». Центр почав роботу 26 вересня 2014 року в місті Соледар Донецької області. З квітня 2015 року українська та російська сторони почали вести окремі журнали випадків порушення режиму припинення вогню .

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...