Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Україна чекає політичного лідера

Автор:

|

Липень 12, 2018

|

Рубрика:

Україна чекає політичного лідера

Соціологічна компанія «GfK Ukraine» у четвер, 12 липня, оголосила підсумки свого найсвіжішого дослідження. Висновок насторожує – жоден з найбільш імовірних кандидатів у президенти не має на сьогодні більше 10% підтримки населення. А отже, електоральні симпатії надто роздроблені, однозначного лідера чи хоча б кількох досі не видно.

І все ж, найбільш популярною залишається Юлія Тимошенко, яка набрала 10%. Далі йдуть шоумен Володимир Зеленський (7%), колишній міністр оборони Анатолій Гриценко та музикант Святослав Вакарчук (по 6%), чинний президент Петро Порошенко, співголова партії «Опозиційний блок» Юрій Бойко та лідер Радикальної партії свого імені Олег Ляшко (по 5%). І це при тому, що загалом люди готові йти не вибори не менше, ніж зазвичай.

Очільниця  відділу соціально-політичних досліджень «GfK Ukraine» Інна Волосевич наголосила, що з 2007 року ще не було ситуації, коли жоден кандидат не набирає понад 10%

Що стосується майбутніх парламентських виборів, то тут баланс сил дещо інший. Якби голосування відбувалося зараз, то перша трійка мала б такий вигляд: «Батьківщина» Юлії Тимошекно – 18%, «Громадянська позиція» Анатолія Грищенка – 11%, «Слуга народу» Володимира Зеленського – 10%.

Інфографіка: готовність брати участь у виборах мешканців різних регіонів України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply