Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 27, 2020

Угорська влада проти мігрантів і Джорджа Сороса

Автор:

|

Вересень 20, 2017

|

Рубрика:

Угорська влада проти мігрантів і Джорджа Сороса

В Угорщині готуються провести чергові «національні консультації» щодо всесвітньо відомого американського фінансиста та доброчинця. Про це пише 20 вересня інтернет-газета «Європейська правда» з посиланням на Euractiv.

Нагадаємо, що навесні в Угорщині прийняли закон про вищу освіту, який дозволяє закрити Центральноєвропейський університет у Будапешті, що фінансується паном Соросом. Тепер починається чергова спрямована проти нього акція – обговорення, що стосуватиметься так званого «плану Сороса». За словами депутата правлячої партії «Фідес» Лайоша Коси, цей план має на меті переконати Європу прийняти мільйон мігрантів на рік і знищити захисні огорожі, встановлені угорським урядом на кордоні для захисту від біженців. Такі обговорення угорський уряд проводив вже двічі. Фінансують їх з державного бюджету. Під час цих кампаній на вулицях міст з’являлися плакати, спрямовані проти Джорджа Сороса, а громадянам розсилалися анкети, де містяться запитаннями щодо його діяльності.

Прем’єр-міністр країни Віктор Орбан раніше заявляв, що Джордж Сорос платить «мережам агентів» неурядових організацій з метою нав’язування своєї політики, включаючи сприяння міграції в Європі та в Угорщині.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply