Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 2, 2020

Учорашнє вбивство у Києві і рука Москви

Автор:

|

Вересень 09, 2017

|

Рубрика:

Учорашнє вбивство у Києві і рука Москви

Сайт «Радіо Свобода», з посиланням на сторінку Служби безпеки України (СБУ) у мережі Facebook, повідомляє подробиці про резонансне вбивство, що сталося напередодні поблизу Бесарабського ринку в столиці України.

Внгаслідок підриву автомобіля загитнув уродженець Чечні Алі Тімаєв, відомий як «Тімур Махаурі». В СБУ переконані, що за ним «полювали» російські спецслужби. Загалом на нього було вчинено три замахи. Також є інформація, що Алі Тімаєв із зброєю в руках бився проти російських військ у Дагестані (тут отримав вогнепальне поранення) та у Грузинсько-російській війні на стороні Грузії. У повідомленні СБУ вказано, що Алі Тімаєв «усіма можливими засобами боровся з «путінським» режимом, був особистим ворогом Рамзана Кадирова (голова Чеченської Республіки у складі Російської Федерації – ред.)». Додано також, що загиблий підтримував дружні стосунки з учасниками бойових дій у зоні АТО.

Нагадаємо, що у Києві це вже втретє злочинці закладають вибухівку в автомобілі, вбиваючи таким чином людей. Раніше загинули журналіст Павло Шеремет та офіцер української розвідки  Максим Шаповал.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply