Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 17, 2019

Учбова тривога на дипломатичному рівні

Автор:

|

Листопад 08, 2017

|

Рубрика:

Учбова тривога на дипломатичному рівні

Середа, 8 листопада, принесла показовий приклад того, наскільки обережно треба ставитися у наш час до сенсаційних новин. Бо у підсумку все може отримати вигляд банального фейку.

У цей день вранці сайт «Комерсант.ru», повідомив, що народний депутат України Іван Вінник вніс у законопроект про реінтеграцію Донбасу поправку про розрив дипломатичних відносин України з Росією. Більше того, публікація містила твердження, що пропозицію можуть підтримати при голосуванні члени більшості фракцій. Ця інформація з посиланням на джерело була передрукована респектабельним інтернет-виданням «Deutsche Welle». Після цього, як мовиться, пішли хвилі.

Однак спершу пригасив пристрасті голова парламентського профільного комітету з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський, твердо заявивши: «Це не компетенція даного закону. Процедура встановлення дипломатичних відносин у нас в законодавстві прописана».

А згодом стало відомо, що нардеп від фракції «Блок Петра Порошенка» Іван Вінник не вносив до проекту Закону «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях» поправки про розрив дипломатичних відносин України з Російською Федерацією. Він лише має намір запропонувати у прикінцевих положеннях законопроекту зобов’язати Кабмін привести вітчизняне законодавство у відповідність з практикою міжнародного права, про що сам сказав у коментарі для агенції «Інтерфакс-Україна».

Світлина: Іван Вінник.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...