Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 24, 2020

Убивця з бензопилою напав на людей

Автор:

|

Жовтень 09, 2016

|

Рубрика:

Убивця з бензопилою напав на людей

1009___06-2

Інтернет-портали Білорусі розповідають 9 жовтня про прес-конференцію, яку керівники правоохоронних органів дали з приводу трагедії, що сталася напередодні ввечері у столичному торговому центрі «Європа». Перший заступник голови Слідчого комітету Білорусі Олексій Волков виклав фабулу події. 17-річний підліток зайшов до торгового центру з уже заведеною бензопилою. За плечима у нього був футляр для гітари, в якому, як пізніше з’ясувалося, лежала сокира. Пройшовши метрів 50, він напав зі спини на 43-річну жінку і завдав їй кількох ударів бензопилою. Двигун зупинився. Тоді хлопець відкинув бензопилу, дістав сокиру і завдав ще три удари. Жертва померла на місці. Далі зловмисник увійшов до піцерії, де двічі вдарив сокирою одну  з відвідувачок. Вона зараз перебуває в лікарні. Прибиральниця центру, яка намагалася відібрати сокиру, отримала легке поранення госпіталізації не потребувала.

«Коли нападник рухався коридорами центру, його постійно переслідували від 5 до 15 осіб, які намагалися його зупинити – кидали в нього урни, стільці. Хотів би висловити свою подяку тим людям, які намагалися його затримати», – зазначив Олексій Волков. Він також розповів, що підліток затриманий відвідувачами центру і продавцями ще до прибуття міліції. І зауважив, що при перегляді записів камер відеоспостереження охоронців центру слідчі не побачили, що стане окремим приводом для розгляду.

Особу нападник встановили. Це студент одного зі столичних вузів з дуже забезпеченої і благополучної сім’ї. Жив окремо від батьків у власній квартирі. Слідству зізнався, що за три години до нападу випив 150 грам горілки. Свій вчинок пояснив так: «Хотів порубати людей». Ще сказав, що його дратували скупчення багатьох осіб.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply