Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 24, 2019

У журналістів фах небезпечний

Автор:

|

Грудень 19, 2016

|

Рубрика:

У журналістів фах небезпечний

1219___03-2

Так твердить 19 грудня сайт «ВВС», посилаючись на Міжнародну організацію «Репортери без кордонів». В оприлюдненому нею звіті стверджується, що у 2016 році по всьому світу сталося 74 випадки загибелі журналістів з причин, пов’язаних з їх роботою. Це 57 професійних журналістів, 8 стрингерів і 9 блогерів. Переважно вони були вбиті цілеспрямовано і з умислом, щоб перешкодити їх діяльності та залякати журналістську спільноту. Найбільше працівників засобів масової інформації цього року загинуло в Сирії – 19 осіб. Далі йде Афганістан – 10 загиблих. А третьою державою у переліку найбільш небезпечних для преси стала Мексика. Хоча там не ведуться бойові дії, життя втратили аж дев’ять журналістів.

У порівнянні З 2015 роком, коли число загиблих журналістів становило 101, скорботний показник скоротився. Однак автори доповіді не вважать це поліпшенням. Причина полягає у тому, що багато репортерів відмовилися працювати в зонах найбільших військових конфліктів і покинули надто небезпечні країни. Як наслідок, у світі зросла кількість місць, де панує беззаконня, але про це ніхто не може дізнатися через відсутність там журналістів.

За узагальненими даними «Репортерів без кордонів» за останні 10 років по усьому світу загинули через виконання своїх професійних обов’язків не менше 750 журналістів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...