Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

У Запоріжжі викрито ошуканців із схуднення

Автор:

|

Вересень 30, 2017

|

Рубрика:

У Запоріжжі викрито ошуканців із схуднення

Виявляється, що є вже й такий різновид шахрайства. 30 вересня на сайті Національної поліції України оприлюднене повідомлення, що припинено діяльність злочинної групи, якій вдалося ошукати майже дві з половиною сотні українців. Усі постраждалі мають проблеми з надлишковою вагою.

Зловмисників було лише четверо, але діяльність вони розгорнули дуже масштабну. Хоча під «офіс» орендували підвальне приміщення у місті Запоріжжі, впевнено твердили про якість вигадані Міжнародні центри інноваційних технологій у Києві та Одесі. Своїм клієнтам пропонували фіктивні системи та обладнання для схуднення, які не відповідали заявленим технічним вимогам й мали дуже завищені ціни. При цьому ошуканці представлялися лікарями з великим досвідом роботи. Для розміщення оголошень використовували створений на їх замовлення Інтернет-сайт.

Завдяки своїй «унікальній» моделі схуднення зловмисники встигли отримати значні суми грошей. За наявними даними їх прибутки становили 5 мільйонів гривень (приблизно $ 188 тисяч). Діяльність членів злочинної групи підпадає під статтю Кримінального кодексу «Шахрайство».

Світлина: «офіс» шахраїв.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply