Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 21, 2019

У Варшаві наростає політичне протистояння

Автор:

|

Грудень 17, 2016

|

Рубрика:

У Варшаві наростає політичне протистояння

1217___03-22

«Польське радіо» у суботу, 17 грудня, передає, що протести перед Сеймом тривають, а група депутатів продовжує перебували у залі засідань. Протистояння розпочалося попереднього дня, коли кілька десятків опозиційних депутатів блокували роботу нижньої палати польського парламенту. Вони категорично не погоджуються з наміром партії «Закон і справедливість», що має усю повноту влади, ускладнити журналістам висвітлення діяльності законодавців. Окрім того понад 20 польських засобів масової інформації бойкотували сеймове засідання.

Сайт «Deutsche Welle» передає, що тисячі протестувальників з прапорами Польщі та ЄС блокують будівлю Сейму. Поліції вдалося відтіснити демонстрантів. Опозиція твердить, що при цьому був застосований сльозогінний газ. Очільнику правлячої партії Ярославу Качинському і прем’єр-міністру Польщі Беаті Шидло було не просто покинути будівлю парламенту.

Окрім того, надходить інформація, що чимало правоохоронців мають при собі травматичну зброю. «Перший раз я бачу озброєних поліцейських біля будівлі парламенту», – обурюється у соцмережах депутат від опозиційної партії «Громадянська платформа» Міхал Штшерба. Тим часом Ярослав Качинський назвав те, що відбувається біля Сейму, «хуліганством».

Світлина AFP і REUTERS.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...