Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

У Торонто збудують місто майбутнього

Автор:

|

Жовтень 26, 2017

|

Рубрика:

У Торонто збудують місто майбутнього

За реалізацію унікального проекту, названого Sidewalk Toronto, взявся холдинг Alphabet, який є материнською компанією Google. Про це повідомляє 26 жовтня сайт «Geektimes». Як твердять інженери, йдеться про створення найбільш високотехнологічного простору на Землі.

У місті майбутнього планують відмовитися від автомобілів. Там курсуватимуть роботизовані маршрутки та їздитимуть велосипеди. В зимовий час мешканці також зможуть кататися на велодоріжках з підігрівом. А ще будуть світлофори нового типу, модульні будинки, роботизовані поштові відділення і багато такого, чого наразі нема взагалі ніде.

Один з нюансів, який може не сподобатись багатьом, – в районі хочуть розмістити величезне число датчиків, сенсорів та камер, які відстежуватимуть майже усі аспекти життя мешканців – від витрат води під час купання до визначення рівня шуму і наповненості смітників.

Проект вже прийняв прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо. Він переконаний, що ця ініціатива стане чудовим тестом для нових технологій. Обійдеться створення міста майбутнього в $ 1 мільярд.

Ілюстрації з сайту Sidewalk Toronto.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply