Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 30, 2020

У світі відреагували а репресії російських окупантів у Криму

Автор:

|

Березень 29, 2019

|

Рубрика:

У світі відреагували а  репресії російських окупантів у Криму

У відповідь на масові обшуки і затримання активістів “Кримської солідарності”, які здійснила окупаційна російська влада Криму американське зовнішньополітичне відомство виступило із заявою. Її оприлюднив у четвер на офіційній Twitter-сторінці заступник речника Держдепартаменту США Роберт Палладіно.

“Ми засуджуємо дії російської окупаційної влади у Криму. Озброєні та одягнуті в маски співробітники ФСБ здійснили рейди до будинків кримських татар, тероризували сім’ї та арештували 20 осіб. Росіє, звільни цих людей, а також понад 70 інших несправедливо ув’язнених українців”, – наголосив представник Державного департаменту США, додавши хеш-тег #CrimeaIsUkraine .

Паладіно також посилався у своєму дописі на офіційну заяву Посольства України в США , яке висловило занепокоєння діями окупантів проти  кримських татар:

 «Ми надзвичайно стурбовані рейдами Росії та масовими залякуваннями, які сьогодні спрямовані на кримських татар. Ми закликаємо російський уряд припинити свої несправедливі арешти, затримання, обшуки та переслідування кримських татар, активістів та журналістів. #CrymeIsУкраїна» .

З різкою критикою дій окупантів виступила Туреччина. Про це повідомив посол України в Анкарі Андрій Сибіга після зустрічі з головою асоціації Євразійських зовнішньоекономічних зв’язків EkoAvrasya Хікметом Еренрм. Критика РФ пролунала також з боку  ЄС та ООН.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply