Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

У сутичці з активістами постраждали поліцейські

Автор:

|

Вересень 17, 2018

|

Рубрика:

У сутичці з активістами постраждали поліцейські

Під Генеральною прокуратурою України (ГПУ) у понеділок, 17  вересня, відбулася акція, учасники якого протестували проти того, що за запитом російської Федеральної служби безпеки (ФСБ) з України передано уродженця Інгушетії Тимура Тумгоєва. Як твердили активісти, він начебто заявляв про бажання воювати на сході України разом із вихідцями з Кавказу проти російських бойовиків. Натомість у ГПУ запевняють, що, екстрадований до Росії Тимур Тумгоєв ніколи не служив в АТО.

Як пишуть ЗМІ, учасники мітингу почали кидати в будівлю ГПУ бруківку та розбивати двері, а також запалили контейнер зі сміттям. А за повідомленням столичної поліції, при спробі потрапити у будівлю агресивно налаштовані учасники акції «застосували газові балончики, а відтак виникла сутичка із працівниками поліції, які забезпечували правопорядок». У підсумку постраждали семеро правоохоронців.

Згодом інтернет-газета «Українська правда» оприлюднила інформацію про те, що наряд поліції приїхав до офісу по вулиці Предславинській, 12 у Києві шукати активістів, які пікетували Генпрокуратуру. Кореспондент видання повідомив з місця події, що у приміщенні вибиті двері у дві кімнати, людей немає, всередині лежать розкидані паспорти добровольців, в тому числі російський, на стінах свастика і портрет Гітлера. Втім, наведено також слова нардепа від Радикальної партії Олега Ляшка Оксани Корчинської, яка заявила, що «це намагання скомпрометувати добровольчий рух: портрет Гітлера і свастику підкинула поліція».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply