Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

У США застосовано сталінський термін

Автор:

|

Лютий 18, 2017

|

Рубрика:

У США застосовано сталінський термін

І зробив це ніхто інший, як президент Дональд Трамп. У ніч на суботу, 18 лютого, у мережі Twitter він написав дослівно таке: «Медія фейкових новин (у дужках вписано The New York Times, NBC, ABC, CBS і CNN – ред.) не є моїми ворогами, а ворогами американського народу». Можливо, сам автор посту цього не знає, але маємо тут ніщо інше, як лексику часів великого терору в СРСР.

Звинувачення пролунала на адресу найбільш потужних та авторитетних засобів масової інформації Сполучених Штатів. І зауважимо, далеко не вперше. Дональд Трамп буквально з першого дня свого президентства критикує провідні американські мас-медіа. 21 січня він наголосив, що перебуває з ними у стані війни. А наступного дня прес-секретар Білого дому Шон Спайсер пообіцяв «притягнути ЗМІ до відповідальності» за начебто некоректне висвітлення інавгурації свого шефа. Втім, претензії видавалися доволі дивними. Речник стверджував, що на церемонію вступу Дональда Трампа на посаду «прибуло найбільше число людей, що коли-небудь були присутні на інавгураціях президента США», однак оприлюднені у пресі світлини справляли враження, що присутніх було менше, ніж на аналогічній церемонії Барака Обами у 2009 році.

А 26 січня головний радник президента США Стівен Беннон взагалі висловився доволі різко. «ЗМІ повинні відчувати збентеження і приниження, вони повинні заткнутися і хоч трохи послухати», – цитує 18 лютого чиновника сайт «Deutsche Welle».

Світлина: АР.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply