Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 19, 2020

У США виявлено сліди російських хакерів

Автор:

|

Червень 21, 2017

|

Рубрика:

У США виявлено сліди російських хакерів

Про це пише 21 червня сайт ВВС з посиланням на слухання в американському Конгресі. На них виступили двійко високопоставлених чиновників міністерства внутрішньої безпеки США – Джаннет Манфра і Семюель Лайлс. Вони заявили, що під час минулорічних виборів президента США російські хакери намагалися зламати виборчі системи 21 штату. Є докази, що хакери сканували системи виборчих комісій на предмет можливих вразливостей. «Це виглядало так, ніби хтось смикає клямку дверей, але не може увійти», – уточнив Семюель Лайлс. На запитання, чи є свідчення зовнішнього впливу на підрахунок голосів, обидва чиновники відповіли: «Ні». Правда, про які саме штати йдеться, вони не уточнили. І це викликало невдоволення серед представників Демократичної партії в комітеті сенату з розвідки.

Проте, як зазначає Wall Street Journal, це перший раз, коли представники міністерства внутрішньої безпеки називають число штатів, виборчі системи яких зазнали кібератак. Раніше агентство Блумберг повідомляло, що російські хакери робили спроби зламати системи виборчих комісій в 39 штатах. Зловмисники могли тестувати системи, щоб в майбутньому зробити більш серйозні атаки.

Комітет сенату з розвідки – один з кількох у конгресі, що спільно з міністерством юстиції розслідує можливе втручання Росії в президентські вибори в США з метою допомогти кандидату від республіканців Дональду Трампу.

Світлина з сайту ВВС: під час слухань у Конгресі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply