Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 21, 2021

У США вимагають волю Олегу Сенцову

Автор:

|

Вересень 05, 2018

|

Рубрика:

У США вимагають волю Олегу Сенцову

Станом на середу, 5 вересня, розміщену на сайті Білого дому петицію на підтримку ув’язненого у Росії українського режисера Олега Синцова, підписали понад 77 тисяч осіб. Якщо 8 вересня документ матиме 100 000 підписів, його буде розглядати адміністрація Сполучених Штатів.

Ініціатори петиції пишуть про долю Олега Сенцова, засудженого до 20 років в’язниці за надуманими звинуваченням у тероризмі, а також зазначають, що через тривале голодування «неминуча смерть» політв’язня може настати дуже швидко, адже його стан залишається критичним.

Зокрема у петиції сказано: «Європейський парламент уже звернувся до Володимира Путіна за негайним звільненням Олега Сенцова та інших. Тепер настав час висловитися Америці. Ми наполегливо закликаємо наш уряд стежити за цією проблемою і використовувати всі важелі, щоб вимагати негайного звільнення Олега Сенцова та інших українських політв’язнів у Росії».

Олег Сенцов 14 травня почав голодування у російській колонії. Із закликами звільнити його до російської влади раніше зверталися керівники багатьох країн, а також відомі кінорежисери та письменники.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply