Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

У США не потерплять російську агресію!

Автор:

|

Квітень 30, 2016

|

Рубрика:

У США не потерплять російську агресію!

MICT_n__16-04-30__07_конгрес

На розгляд до Конгресу США внесений законопроект про підтримку демократії і стабільності в Україні. Глибоко символічно, що законодавчу ініціативу виявили представники обох парламентських партій: демократ Еліот Енгель і республіканець Адам Кінзінгер. Адже це означає, що американський політикум одностайний в готовності допомогти Україні здолати труднощі й повернутися до мирного життя.

Новий законопроект передбачає посилення накладених на Росію за порушення територіальної цілісності України санкцій. У ньому пропонується заборонити визнання приналежності Криму до Росії. Конгресмен Адам Кінзінгер так охарактеризував своє розуміння нинішньої ситуації: «Для США настав час піднятися і нагадати, що ми не потерпимо російську агресію».

About Author

news

 • Дмитрий Кришталь

  Что там пиндосы хотят терпеть или не терпеть нам в Росии абсолютнро все равно. Мы будем делать все, что считаем нужным для блага своей страны и ее народа. Народ в Крыму сказал Крым – Россия, значит это Россия, а пиндосы пусть утрутся и проглотить, а еще застрелитьсчя от бессилия что-либо изменить.

 • HunterATM

  Чуму кацапську потрібно нищити на корню: превентивними ударами із УСІХ країн світу! Це чума в якої ніколи не було друзів і не буде! ( крім вовків Тамбова) є Кацапстан, нема Кацапстану – крім полегшення світ не відчує нічого! Хто- не- буть, де- не -буть бачив , що-не-буть “Made in Russia” ? І я ні. ВОГНЕМ І МЕЧЕМ !!!

  • Drakk5

   Видели только надписи – “просрано в украине” ))))).
   Неужто хохлы до сих пор думают, что из-за них и за них кто-то собирается воевать с Россией?