Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

У США діє виставка українських винаходів

Автор:

|

Лютий 15, 2017

|

Рубрика:

У США діє виставка українських винаходів

Вона називається «50 винаходів, які Україна подарувала світу», а відкрили її у Вашингтоні. Тематичні рамки – різноманітні: від досягнень в аерокосмічних технологіях до новацій у медицині, суперконденсаторів та сучасного кінообладнання. Приурочили захід до 25-річчя встановлення дипломатичних зв’язків України та США. Про це повідомив 14 лютого «Укрінформ»

Основні досягнення нашої держави експонуються в будівлі імені Рональда Рейгана – це Міжнародний торгівельний центр у Вашингтоні. Організовано захід за сприяння Посольства України в США та Українського кризового медіа-центру.

«Талановиті винахідники завжди були в авангарді глобальних позитивних перетворень… Без наукових і технологічних винаходів українців по обидва боки Атлантики наш світ не був би таким, яким ми його знаємо сьогодні. Їхня праця – це невід’ємна складова спільної всесвітньої спадщини», – відзначили у дипломатичному представництві. Окрім цього, організатори додали – сучасне покоління українських винахідників вже встигло заявити про себе та продовжує змінювати як державу, так і світ.

На виставку можна завітати до 3 березня. Вхід безкоштовний. А після Вашингтону українські досягнення «поїдуть» іншими великими містами Сполучених Штатів. Однак поки що деталі майбутнього туру невідомі.

Світлини: АСН (архівне фото), Укрінформ.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply