Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Mar. 21, 2019

У Севастополі чиновник захворів на «яблукофобію»

Автор:

|

Липень 02, 2016

|

Рубрика:

У Севастополі чиновник захворів на «яблукофобію»

яблуко_1

Це можна було б сприйняти як не надто дотепний анекдот, якби не йшлося про публікації у провідних російських Інтернет-ресурсах. 2 липня вони повідомили, що окупаційний віце-губернатор Севастополя Олександр Решетніков побачив ознаки екстремізму в передвиборчій програмі партії «Яблуко».

Як відомо, восени в Росії відбудуться вибори депутатів Держдуми. Їх мають намір провести і на окупованих територіях України. І от саме там знайшовся чиновник з воістину чекістською пильністю. Загалом партія «Яблуко» відома як класично ліберальна, тому звинувачення в екстремізмі наводить на підозру про певні проблеми в пана Олександра Решетнікова. А що ще можна подумати, якщо програмні тези цієї партії він зажадав «перевірити на наявність ознак злочину за частиною 2 статті 280.1 Кримінального кодексу РФ «Публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності РФ, вчинені з використанням засобів масової інформації або електронних або інформаційно-телекомунікаційних мереж (включаючи мережу інтернет)».

А ось і одна з тих тез «Яблука», які викликали таку войовничу реакцію: «Ми за непорушність кордонів у Європі, ми за територіальну цілісність України і ми вважаємо, що Крим належить Україні, його анексія незаконна і має бути скасована».

На світлині:  першим лідером партії «Яблуко» був народжений у Львові Григорій Явлінський.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...