Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 19, 2020

У Середземному морі врятовано 59 біженців

Автор:

|

Червень 30, 2018

|

Рубрика:

У Середземному морі врятовано 59 біженців

Про це у мережі Twitter у суботу, 30 червня, повідомила іспанська неурядова організація Proactiva Open Arms. Її рятувальне судно взяло на борт 59 мігрантів і зараз прямує у безпечну гавань. Яку саме, не названо. Найімовірніше, активісти остерігаються завчасно про це говорити. Адже нещодавно Італія відмовилися допустити у свої порти інші кораблі з врятованими.

Втім, міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні вже наголосив, що рятувальне судно іспанської неурядової організації може «забути про прибуття в італійський порт». Офіційний Рим вважає за необхідне передати мігрантів береговій охороні Лівії. Раніше у червні Італія відмовила у доступі до своїх вод кораблю німецької благодійної організації Lifeline і рятувальному судну Aquarius організації SOS Méditerranée. Судно Lifeline, на борту якого знаходилися близько 230 врятованих мігрантів, прийняла Мальта, а біженці з Aquarius були доставлені в Іспанію.

Попри це, представники Proactiva Open Arms мають намір продовжувати рятувальні операції. Вони твердо заявили: «Не зважаючи на перешкоди, ми продовжуємо захищати право невидимок на життя.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply