Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

У Росії збереглися традиції ГУЛАГу

Автор:

|

Жовтень 25, 2017

|

Рубрика:

У Росії збереглися традиції ГУЛАГу

Про це у середу, 25 жовтня, пишуть провідні інтернет-видання світу, посилаючись на доповідь «Етапування ув’язнених у Росії: шлях у невідомість». Вона оприлюднена міжнародною правозахисною організацією Amnesty International.

Автори наголошують, що засуджених часто відправляють за тисячі кілометрів від дому, а тому родичі не можуть їх відвідувати. І це при тому, що російський кримінальний кодекс містить норму, за якою ув’язнених належить поміщати у місця позбавлення волі у тих регіонах, де вони проживають або були засуджені. Окрім того, саме етапування може затягнутися на кілька тижнів. Перевезення відбувається у важких умовах, з постійними оглядами і часто без доступу до елементарних засобів гігієни.

У тексті документу сказано: «Від радянського ГУЛАГу Федеральна служба виконання покарань Росії (ФСВП) успадкувала мережу виправних колоній, багато з яких знаходяться в малонаселених частинах країни, наприклад, на Крайній Півночі чи на Далекому Сході». Amnesty International закликає російську владу знищити пережитки ГУЛАГу і привести свою пенітенціарну систему у відповідність з міжнародними стандартами у галузі прав людини.

До слова, у колонії на Сибір відправляють й незаконно засуджених у Росії громадян України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply