Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

У Росії продовжили арешт українцю Павлові Грибу

Автор:

|

Грудень 15, 2017

|

Рубрика:

У Росії продовжили арешт українцю Павлові Грибу

Таке рішення прийняв у п’ятницю, 15 грудня, суд у місті Краснодарі, де перебуває у неволі викрадений 19-річний український юнак. Термін його утримання під вартою тепер продовжено до 4 березня.

Речниця Міністерства закордонних справ України Мар’яна Беца написала у мережі Twitter: «Спочатку викрали, тепер фабрикують справу. Вимагаємо негайного звільнення Павла Гриба».

Нагадаємо, що у серпні цього року хлопець поїхав до білоруського міста Гомеля і зник. Згодом він опинився у слідчому ізоляторі у російському Краснодарі. Його звинувачують у тероризмі.

Адвокат Павла Гриба в Україні Євгенія Закревська повідомила, що Європейський суд з прав людини вимагає від Росії доступу українських лікарів до заарештованого, щоб оцінити стан його здоров’я. За повідомленням батьків, Павло Гриб через інвалідність повинен постійно приймати підтримуючі препарати.

За даними правозахисників, станом на сьогодні близько 60 громадян України позбавлені волі за політичними мотивами на території Росії і окупованого нею Криму.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply