Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 19, 2018

У Росії краще не бачити фальсифікацій на виборах

Автор:

|

Вересень 27, 2016

|

Рубрика:

У Росії краще не бачити фальсифікацій на виборах

05_0927-1

Адже Російська центральна виборча комісій запевняє, що недавні парламентські вибори пройшли без серйозних порушень. Тому кожен, хто твердить щось протилежне, наривається на неприємності.

Як стало відомо 27 вересня, поліція міста Санкт-Петербурга передала на розгляд мирового суду адміністративний протокол, складений на журналіста онлайн-видання «Фонтанка» Дениса Короткова. Той під час виборів повідомив про виявлене ним порушення – так зване «карусельне» голосування. Це метод махінації, при якому група спеціально залучених осіб їздить по дільницях і багаторазово голосує за інших людей – або за підробленими документами, або за допомогою спільника у складі дільничної комісії, який видає бюлетені.

Отож,18 вересня Денис Коротков взяв участь у журналістському експерименті – подав свій паспорт, але отримав бюлетені за іншу людину. Найімовірніше, розпізнавальним знаком для члена дільничної комісії стала наклейка на його документі. Таким чином, повідомило видання, експеримент продемонстрував, що бюлетені видавали з порушеннями. Однак протокол був складений саме на журналіста – за статтею про незаконну видачу та отримання виборчого бюлетеня. Денису Короткову загрожує штраф на суму до 3,5 тисячі рублів ($54). Більше до відповідальності не притягнутий ніхто, хоча на нього самого протокол склали тоді, коли він намагався поскаржитися на «карусельників», які вручили йому зайві бюлетені.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...