Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

У прикордонників свій фронт

Автор:

|

Грудень 03, 2016

|

Рубрика:

У прикордонників свій фронт

1203___01-1

На facebook-сторінці прес-центру штабу АТО вміщено розповіді про два недавні факти, що трапилися на контрольних пунктах в’їзду-виїзду (КПВВ). Відомий ще з радянських часів метод «вирішувати питання» продемонструвала жвава жіночка, громадянка України. Вона хотіла, щоб її чоловіка в обхід закону пропустили через лінію розмежування, бо він не мав належного дозволу. Таку послугу оцінила у 300 гривень, поклала банкноти у паспорт і віддала прикордонникам на КПВВ «Станиця Луганська». Це щоб ніхто із сторонніх не побачив. Як виглядав цей хабар, видно за світлині. Її додано до протоколу про правопорушення, я саму винуватицю передано поліції.

Складніший випадок стався на КПВВ «Мар’їнка». Його намагався обійти полем громадянин України 1983 року народження.  Цей хабарів не пропонував, бо сам ішов з наміром підзаробити на окупованій території. Там йому за участь у незаконних збройних формуваннях обіцяли дати 30 тисяч російських рублів (приблизно $ 450). Виявили порушника за допомогою тепловізора. І передали вже не поліції, а працівникам Служби безпеки України. На світлині його обличчя із зрозумілих причин приховане.

А з оприлюдненого у суботу, 3 грудня, зведення прес-центру штабу АВТО дізнаємося, що минулої доби окупанти 44 рази порушували режим тиші. Загалом напруженість у зоні бойових дій зростає. Терористи застосовують міномети, артилерію калібру 152 та 122 міліметри, озброєння бойових машин піхоти. У бік кількох населених пунктів вели вогонь ворожі снайпери. У цьому переліку є й Станиця Луганська.

1203___01-2

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...