Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 4, 2020

У Придністров’ї військам Росії стане складніше

Автор:

|

Травень 20, 2017

|

Рубрика:

У Придністров’ї військам Росії стане складніше

Починаючи з 20 травня запроваджується новий порядок транзиту через територію України  у Придністров’я. Про це сьогодні повідомив сайт «Гордон». Відтепер умовою переміщення вантажів стає узгодження з Національним агентством з безпеки харчових продуктів Республіки Молдова. Про це під час екстреного засідання Ради безпеки невизнаного Придністров’я заявив місцевий міністр сільського господарства і природних ресурсів Ефімій Коваль. Про таку заборону завчасно попередила листом Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Нагадаємо, що Придністров’я оголосило про суверенітет від Молдови в 1990 році, проте світовою спільнотою незалежність регіону не визнана. У середині 90-х сюди офіційно ввели російський військовий контингент, який називають миротворчими силами. Молдова наполягає на його виведенні зі своєї території. Україна, після початку російської агресії в Криму і на Донбасі, вже денонсувала з Росією п’ять договорів, що забезпечували функціонування російського військового контингенту в Придністров’ї.

Світлина: на кордоні з Придністров’ям Україна вирила рів для блокування руху важкої військової техніки і переміщення контрабандних вантажів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply