Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 22, 2019

У Південній Кореї підняли затонулий корабель

Автор:

|

Березень 31, 2017

|

Рубрика:

У Південній Кореї підняли затонулий корабель

Паром «Севол» зазнав катастрофи 16 квітня 2014 року під час одного з чергових рейсів. Із 476 людей, що перебували на борту, загинули 295, серед яких переважно школярі, які їхали на екскурсію. Ще дев’ятеро осіб досі не віднайшли. Судно відтоді залишалося на 40-метровій глибині.

І ось у п’ятницю, 31 березня, сайт «ВВС» повідомив, що «Севол» змогли доставити на берег. Операція тривала з літа минулого року. Спеціалісти сподіваються, що зможуть знайти тіла пасажирів, які вважалися зниклими безвісти.

Ще 25 березня піднятий з морського дна «Севол» розмістили на допоміжне судно. Із затонулого корабля відкачали воду та паливо. Тепер пором перевезли в сухий док, де його досліджуватимуть спеціалісти.

Причиною масштабної катастрофи, за даними влади, було кілька факторів. У числі головних – перевантаження судна, незаконне перепланування та недосвідченість екіпажу. В результаті трагедії пожиттєвий термін позбавлення волі суд призначив для капітана парома Лі Чжун Сока, старший менеджер компанії-власника корабля Кім Хан-сік отримав 7 років ув’язнення. Главу фірми, у свою чергу, знайшли мертвим за деякий час після катастрофи.

Світлини: Getty Images, ShowAsia.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...