Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 19, 2018

У підприємства «Антонов» замість Росії буде Канада

Автор:

|

Липень 14, 2016

|

Рубрика:

У підприємства «Антонов» замість Росії буде Канада

AH-M

На сайті ВВС 14 липня оприлюднено добру новину: Державне підприємство «Антонов» уклало угоду на постачання обладнання для українських літаків із канадською компанією Esterline CMC Electronics. Підписані у британському Фарнборо на авіашоу документи стосуються обчислювальних систем управління, GPS-датчиків та дисплеїв для літаків Ан-148, Ан-158, Ан-178 та важких транспортних Ан-124-100 «Руслан». Перед тим все це обладнання доводилося купувати у Росії. Отож досягнуто подвійного ефекту. По-перше, українські літакобудівники більше не будуть підтримувати економіку країни-агресора. А по-друге, канадські деталі комплектування мають вищу якість.  Ось що сказав президент ДП «Антонов» Олександр Коцюба: «Обладнання Esterline CMC найкращим чином задовольняє наші вимоги. Впевнені, що його використання забезпечить нашим новим літакам додаткові переваги на світовому ринку».

Присутня на церемонії міністр міжнародної торгівлі Канади Крісті Фріланд назвала підписання контрактів гарною нагодою поєднати канадські технології з прекрасними літаками «Антонов». І висловила готовність сприяти вирішенню всіх питань для плідного співробітництва.

До слова – «антонівці» вже співпрацюють з компанією Pratt&Whitney Canada, яка надасть двигун для прототипу багатоцільового транспортного літака Ан-132.

На світлині: український літак «Мрія» здатен транспортувати навіть такі вантажі, як космічний корабель багаторазового використання.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...