Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

У Перемишлі лунали антиукраїнські гасла

Автор:

|

Грудень 11, 2016

|

Рубрика:

У Перемишлі лунали антиукраїнські гасла

1211___06-1

Минулої суботи у цьому польському місті відбувся «Марш орлят перемишльських і львівських». Запам’яталося дійство одним не толерантним інцидентом. Коли люди проходили поблизу Українського народного дому, то було чути вигуки «Смерть українцям». Організаторами маршу названо декілька правих польських організацій та установа культури Підкарпатського воєводства – Культурний центр у Перемишлі. Захід відбувався під патронатом мера Перемишля Роберта Хоми та розпочався з літургії. Про це повідомляє Prostir.pl.

Об’єднання українців в Польщі звернулося до польської влади з вимогою зупинити розпалювання міждержавної ворожнечі. Зокрема його представники зазначили: «У Перемишлі не вперше під час публічних заходів спостерігаються антиукраїнські дії в рамках відзначення патріотичних урочистостей». 11 грудня прокоментував подію й посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця. За його словами, посольство засуджує розпалювання такої ворожнечі та хоче, щоб відповідні польські структури розслідували цей інцидент. А ще наголосив – українська сторона очікує відповідної реакції і з боку громадських організацій.

Зазначимо, два року тому під час схожого заходу учасники також скандували антиукраїнські гасла. А нещодавно й узагалі здійснили фізичну атаку на українську процесію.

Світлини: Укрінформ.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...