Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 21, 2018

У Парижі тривають протести молоді

Автор:

|

Лютий 23, 2017

|

Рубрика:

У Парижі тривають протести молоді

Сьогодні, 23 лютого, активісти заблокували входи до 16 коледжів, закидавши їх сміттєвими баками. Молодих людей обурила інформація про ймовірне зґвалтування темношкірого юнака представником правоохоронних органів. Проти демонстрантів зрештою застосували сльозогінний газ. Про це повідомляє українська служба «ВВС».

Основні акції протесту спалахнули на сході Парижа в районі Площі Нації. У свою чергу, правоохоронні органи заявили, що демонстрації не були санкціоновані місцевою владою. Відповідно – вони є незаконними. Тим паче, що входи до будівель 16 старших шкіл були закидані великою кількістю сміттєвих баків, що перешкодило доступ до них вчителям та учням. У підсумку кількох протестувальників таки затримали.

Зазначимо, протести у французькій столиці розпочалися після того, як на початку лютого темношкірний хлопець на ім’я Тео звинуватив поліцію у знущаннях під час поліцейської операції. Зокрема юнак твердив, що його зґвалтували правоохоронці.

Влада відреагувала на заяви постраждалого: у зв’язку з інцидентом одному поліцейському висунули звинувачення у зґвалтуванні, трьом іншим – у нападі на хлопця.

Світлини: EPA, AFP.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...