Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 19, 2018

У Пакистані заборонили день Святого Валентина

Автор:

|

Лютий 13, 2017

|

Рубрика:

У Пакистані заборонили день Святого Валентина

Відповідне рішення сьогодні, 13 лютого, ухвалив місцевий суд. Отож, завтра популярне у багатьох державах на усіх континентах свято закоханим Пакистану доведеться відзначати хіба що у підпіллі. А святкувати у громадських  місцях вже не можна. До того ж судовою ухвалою заборонили усім медіа публікувати згадки про це свято, повідомляє «Радіо Свобода».

Заявником в суді був чоловік на ім’я Абдул-Вахід. За його словами, він хотів заборонити пропаганду дня Валентина, адже місцеві ЗМІ подавали це свято як частину місцевої культури. а відтепер навіть приватні телеканали не можуть транслювати будь-яку згадку про день закоханих. Додамо, Верховний суд Ісламабада (столиці держави) наголосив – заборона стосується усієї країни.

Зазначимо, іслам у Пакистані вважають державною релігією, що затверджено у Конституції. Отож, до усіх інших звичаїв та свят тут ставляться досить обережно. Наприклад, минулого року президент Мамнун Хусейн закликав не відзначати це свято, адже у нього не мусульманське походження. «День Валентина не пов’язаний з нашою культурою, його треба уникати», – наголосив лідер держави.

Світлини: Shakil Adil/AP/TT, web.pk (День Святого Валентина у Пакистані – 2014 рік).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...