Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 20, 2021

У Німеччині запропонували ввести на Донбасі міжнародне управління

Автор:

|

Травень 10, 2019

|

Рубрика:

У Німеччині запропонували ввести на Донбасі міжнародне управління
Рената Альт, депутат парламенту від Вільної демократичної партії Німеччини

У самопроголошених ДНР і ЛНР необхідно ввести перехідну громадянську міжнародну адміністрацію, яка підготувала б вільні вибори на цих територіях. З такою пропозицією виступила член парламентської фракції ліберальної Вільної демократичної партії Німеччини (ВДП) Рената Альт, повідомляє Deutsche Welle. На думку Альт, такий захід є необхідним через “глухий кут”, в який фактично зайшли всі спроби домогтися реалізації мінських угод. Вона окреслила ряд проблем, які сторони не можуть подолати. З її точки зору, вони полягають в структурних вадах самих мінських домовленостей, пише DW. Зокрема, Альт зазначила відсутність в їх тексті термінів реалізації тих чи інших заходів, а також конкретизації наслідків у разі їх неприйняття. Не вказано також, які з домовленостей є пріоритетними. На думку Альт, поліцейські функції і завдання з охорони кордонів ДНР і ЛНР могла б частково взяти на себе місія Євросоюзу. В ЄС, на відміну від Ради Безпеки ООН, ні в кого немає права вето, підкреслює політик. “Необхідно створити оперативний підрозділ, який би разом з українською поліцією забезпечував підтримання громадського порядку. Це дозволило б підвищити довіру жителів сходу України до державних правоохоронних органів”, – сказала Альт. Парламентарій висловила думку, що Москва зацікавлена ​​в мирному вирішенні конфлікту, посилаючись на проблеми російського бюджету, коли владі довелося підвищити пенсійний вік і збільшити ПДВ до 20 відсотків. Однак, як заперечила їй аналітик берлінського фонду “Наука і політика” (SWP) Сюзан Стюарт, Росія готова на будь-які витрати.

“Я не знаю, чи можна це назвати логікою, – пояснила вона, – але Росії у що б то не стало треба довести, що вона займає чільне місце в цьому регіоні, і не допустити підвищення ролі інших дійових осіб на цій арені – ЄС або США “.

В якості аргументів того, що Росія не зацікавлена ​​в реалізації мінських домовленостей, вона навела указ Путіна про спрощену видачу російських паспортів жителям Донбасу, його небажання вітати з перемогою на президентських виборах Володимира Зеленського, а також російське ембарго на поставки в Україну нафти і вугілля.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply