Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

У Німеччині розмірковують над авіаударом по Сирії

Автор:

|

Вересень 10, 2018

|

Рубрика:

У Німеччині розмірковують над авіаударом по Сирії

Про це у понеділок, 10 вересня, пишуть інтернет-видання України з посиланням на «Bild» – найбільшу німецьку щоденну газету. За даними її джерел, міністр оборони країни Урсула фон дер Ляєн доручила вивчити питання участі Бундесверу (збройних сил ФРН) у можливих ударах США, Великої Британії та Франції по урядових силах Сирії у разі застосування ними хімічної зброї.

Зазначимо, що за повідомленнями провідних інформаційних агенцій світу президент Сирії Башар Асад вже санкціонував використання хлору під час наступу на останній великий оплот повстанців – провінцію Ідліб. Саме тому німецька сторона не виключає можливість застосування своїх літаків, але тільки у випадку, якщо будуть переконливі докази того, що сирійський режим здійснив хімічну атаку проти власного населення.

Втім, навіть якщо міністерство і схвалить план участі в ударах по об’єктах у Сирії, остаточне рішення залежатиме від відомства Федерального канцлера. Канцлерка Анґела Меркель раніше виключала можливість участі Німеччини «у військових діях».

Світлина: Анґела Меркель і Урсула фон дер Ляєн.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply