Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

У Мюнхені говоритимуть про безпеку, світ і Донбас

Автор:

|

Лютий 13, 2017

|

Рубрика:

У Мюнхені говоритимуть про безпеку, світ і Донбас

Днями у цьому місті збереться щорічний форум Мюнхенської міжнародної конференції з безпеки, де обговорюватимуть основні виклики спокою в сучасному світі. А у понеділок, 13 лютого, організатори заходу оприлюднили доповідь, де спробували оцінити усі реальні ризики. Про це повідомляє «Deutsche Welle».

За словами голови конференції Вольфґанґа Ішинґера, безпека у світі сьогодні, скоріш за все, найбільш нестійка з часів Другої світової війни. Причини він вбачає у кризі лібералізму, міжнародного порядку та політики Європи у сфері оборони. Окрім цього, однойменний фонд, що організує конференцію, підготував документ під назвою «Пост-правда, пост-Захід, пост-порядок?» Автори оцінили виклики та ризики міжнародної безпеки. Зокрема, вони вважають небезпечною кількість порушень перемир’я на Сході України та перешкоджання місії ОБСЄ сторонами конфлікту.

До того ж серйозну загрозу вбачають у діях Російської Федерації (РФ). Так, одним із аспектів доповіді були дані щодо діяльності її збройних сил у Сирії. Як виявилось, лише 20% ударів авіації Росії були спрямовані проти «Ісламської держави». Небезпечними визнали й ракетні потужності РФ у Калінінграді.

Однак загроза світу, за доповіддю, полягає й у діях ісламістів, тотальній дезінформації, створенні балістичної ракети Північною Кореєю; зміцненні китайського флоту; збільшенні озброєння у Східній Європі; зростанні кількості громадян-авторитаристів та ін.

Мюнхенська міжнародна конференція з безпеки відбудеться 17-19 лютого цього року. Захід щорічно оцінює стан міжнародної безпеки у світі.

Світлини: picture-alliance/dpa/S.Hoppe.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply