Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

«День політзека» у Москві

Автор:

|

Жовтень 01, 2017

|

Рубрика:

«День політзека» у Москві

Про акцію з такою назвою, що відбулася у центрі російської столиці, розповіло 1 жовтня інтернет-видання «Крим.Реалії». Активісти громадської ініціативи «Стратегія-30» на дуже людній вулиці Тверській закликали до звільнення політв’язнів та скасування репресивних статей кримінального кодексу Росії.

Протестувальники тримали плакати на підтримку переслідуваних російською владою з політичних мотивів осіб. У тому числі й засуджених у анексованому Криму лідерів кримськотатарського національного руху Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова, а також українського  журналіста Миколи Семени.

«У цьому місяці – вересні – відбувся вирок свободі слова. Засудили журналіста за його професійну діяльність, що формулювалося як заклики до сепаратизму. Засудили окупанти за те, що він був не згоден з окупацією Криму», –  так прокоментувала засудження Миколи Семени одна з організаторів акції Віра Лаврешина.

Російські опозиційні активісти регулярно виходять на мирні пікети і акції з вимогами звільнення політв’язнів, припинення російської агресії щодо України, деокупації Криму. А «День політзека» вже став традицією. Його відзначають пікетами кожного місяця.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply